Transport maszyn budowlanych

Bob budowniczy zawsze da radę. Bob budowniczy nie jest sam… W bajce tego nie pokazali, ale w tym właśnie momencie zawsze z ukrycia wychodziliśmy my. No, może nie dosłownie, może bardziej nasze animowane odpowiedniki, ale nie mamy wątpliwości, że to o naszą firmę chodziło.

Skąd ta pewność? Bo dla nas przetransportowanie maszyn budowlanych nie jest żadnym problemem. Koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, ładowarki teleskopowe, walce,  podnośniki koszowe, podnośniki nożycowe, wózki widłowe, agregaty prądotwórcze, agregaty wody lodowej, sprężarki – wszystko to już przewoziliśmy i zamierzamy to robić jeszcze długo. Głównie bierzemy na siebie ciężar przypominający blisko 12 tonowe piórko, ale posiadamy także pozwolenie kategorii VI na transport ponadnormatywny, więc możemy się cieszyć szerokością do 4 metrów i długością do 30 metrów. Patrząc więc na swoją maszynę myślisz kolos, a my zgodnie odpowiadamy 10 ton? Maleństwo!. Włącza się w nas instynkt ojcowski i dbamy więc o bezpieczeństwo. Dążymy do szczęśliwego zakończenia zlecenia. Robimy to szybko i sprawnie, bo po co sprawy tak oczywiste przedłużać. Jasne jest, że nie mamy ograniczeń terytorialnych – jesteśmy międzynarodowymi specjalistami od transportu (czyt. od ciężkich przypadków).

I wracając do Boba Budowniczego – nawet on, mistrz w swym fachu poklepałby nas po ramieniu za zaangażowanie, doświadczenie i podejście nie tylko do klienta, ale i do jego zabawki. Jak na kompetentną i wykwalifikowaną kadrę z powołania powstało, zdejmiemy z Twoich barków budowlany ciężar transportowy.