Transport maszyn/urządzeń przemysłowych + relokacja fabryk

Przewożenie takich pasażerów jak tokarki, frezarki, linie produkcyjne, gilotyny, szlifierki, wtryskarki, zgniatarki, frezarki CNC, przecinarki czy prasy cieszy nas niezmiernie, bo lubimy ich towarzystwo. Zawsze mamy z nimi o czym pogadać. Ewidentnie ich trybiki chodzą podobnie do naszych, ale… żeby nie było, że siedzimy tylko za kółkiem, lubimy też np. fajne słowa.

Relokacja to jedno z naszych ostatnio ulubionych. Oznacza przemieszczanie, zmianę miejsca, więc pasuje do nas jak ulał. Samo wypowiadanie tego zlepku liter jednak nam nie wystarcza, więc wprowadzamy je w życie i w zasadzie zawodowo zajmujemy się wszystkim tym, co mieści się w jego znaczeniu. U nas co prawda definicja słowa relokacja nie ogranicza się jedynie do tego, co w encyklopedii znaleźć można. W naszej transportowej firmie dotyczy nie tylko samego szybkiego transportu (choć i u nas jest on głównym filarem działalności i czynności) ale i bezpiecznym załadunku zleconych towarów, montażu i instalacji (linii produkcyjnych, przemysłowych, maszyn), transferze maszyn i urządzeń.

W skrócie zajmujemy się przetransportowywaniem nie tylko maszyn i urządzeń przemysłowych ale i całych fabryk, które rozkładamy na czynniki pierwsze i składamy do kupy w nowym, wyznaczonym przez klienta miejscu. Można powiedzieć, że takie czary to nasza specjalność. Jesteśmy doświadczeni i dysponujemy odpowiednio przystosowanym sprzętem ułatwiającym nam pracę (i sumienne wypełnianie wszelakich zleceń, nawet tych na pozór nie do zrobienia). W naszym ekwipunku posiadamy sprzęt specjalistyczny, lewarki, podnośniki, wózki, naczepy niskopodwoziowe, platformy/dłużyce, auta z HDS-em, naczepy typu Mega oraz szkolenia i pozwolenia (w tym na pełnienie usług transportu ponadnormatywnego). Zapewniamy dostosowanie siebie i maszyn do wszystkich wymogów bezpieczeństwa. Aż żal się z nami nie skontaktować, jeśli się takowej pomocy specjalistów potrzebuje.